Kateřina Kunzendörfer

 Těší mě, jmenuji se Kateřina

a mým posláním je navrhovat kreativně řešené interiéry s příběhem.

Nenechávám se unést trendy, ani pro vás nevytvořím domov jako z magazínu. Nebudu vám říkat, co je pro vás to pravé, ani co je právě in. Místo toho vám pomohu do hloubky prozkoumat váš osobní a nezaměnitelný styl. Budu vám partnerem na cestě za vytvořením vaší vlastní unikátní estetiky a praktického promyšleného bydlení.

Věřím totiž, že to, po čem všichni ve skutečnosti toužíme, je pohodlný a krásný domov, který věrně odráží naše unikátní životní postoje a zkušenosti. Každý z nás si jednoduše zaslouží být doma obklopen praktickými a hezkými věcmi, které miluje, a které rád používá i po letech.

K tomu, abychom se vašim představám a mnohdy nevyřčeným přáním dostali na kloub, se společně zaměříme na to, co je motivuje. Nebudu se vás tak ptát, jakou sedačku byste si představovali, nebo v jaké barvě vidíte svůj budoucí obývací pokoj.

Místo toho se raději zeptám, jak si představujete ideální sobotní odpoledne, jak naopak vypadá vaše bežné sobotní odpoledne, zda používáte robotický vysavač, nebo jaká barva převládá ve vašem šatníku.

Slibuji, že se budete dobře bavit, a možná se o sobě i něco nového dozvíte.

Bytový design
100%
Design kanceláří
0%
Design exteriérů
0%
Veřejné prostory
0%

Máte zájem kontaktovat tohoto odborníka? Vyplňte formulář, obratem se Vám ozveme.

Interiores Alameda

Štítky

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte