STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2021 přinesou sváteční atmosféru i tisíce tipů na dárky

Již podvanácté se na letňanském výstavišti uskuteční tradiční veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Kromě možnosti nákupů pod stromeček si návštěvníci užijí předvánoční atmosféru i bohatý doprovodný program plný hvězd, který pobaví i pomůže potřebným. Ve dnech 9. až 12. prosince se v PVA EXPO PRAHA sejdou téměř dvě stovky vystavovatelů. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Ve výstavní Hale 3 se sejdou čeští výrobci, dovozci i rodinné manufaktury, které návštěvníkům nabídnou široké portfolio vánočního zboží i originálních dárků pro celou rodinu. Na výběr bude sortiment z oborů dekorací, módy, hraček, sportu i lidových řemesel. Chybět nebude ani sekce zaměřená na gastro obor, najdete zde pestrou nabídku delikates, dárkových potravin i nápojů.

Představí se například společnost MIX-TEE se svými dárkovými sadami exotických čajů, expozice Albi se svým různorodým sortimentem dárků pro děti i dospělé a populárními deskovými hrami. Čeští výrobci jako například BDK GLASS, R.G.I. PLUS, FOR MERCO, TANATEX připravují bytové dekorace a dárky pro útulný domov. Nebude chybět ani móda od českých firem jako WERSO, UOMO&DONA, RENOMÉ. Nabídku pro dámy zpestří i známá česká bižuterie ze severu Čech.

Zábava pro všechny členy rodiny

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY není pouze o nákupech, ale také o vychutnání si té pravé sváteční atmosféry. O tu se v Letňanech postarají talentovaní umělci i hvězdné osobnosti, kteří pobaví hudebně zábavným programem pro děti i dospělé v pop-rockovém stylu. Pestrá show bude probíhat v sobotu 11. prosince od 13.00 hodin ve Vstupní hale II pod taktovkou pořadatele – společnosti CHARITA DĚTEM. Moderátor Slávek Boura pozve na pódium například zpěváky Petra Koláře, Šárku Rezkovou a Leonu Šenkovou, hudební skupinu MAXÍCI, houslistku Jolanu Szajewskou či břichomluvce Zdeňka Polacha.

Souběžně s veletrhem se budou konat i další atraktivní akce, které stojí za to navštívit. V Hale 6 se ve dnech 9. a 10. prosince uskuteční druhý ročník předvánočního výprodeje kol, lyží a sportovních potřeb LYŽE, KOLO POD STROMEČEK, kde si přijdou na své vyznavači mnoha sportovních disciplín. V sobotu 11. 12. bude Hala 6 patřit specializované akci BEZLEPKOVÝ VÁNOČNÍ TRH pořádaný Společností pro bezlepkovou dietu. Vystavovatelé z řad výrobců a dovozců nabídnou bezlepkový sortiment jako čerstvé pečivo, vánoční cukroví, čepované pivo a další pochutiny. Báječnou atmosféru pro děti vytvoří společnost PARTY KLOKOČKA, která přiveze do Letňan nové SKÁKACÍ HRADY, vyfotí ratolesti ve FOTOKOUTKU, a kdo bude dobře hledat, potká i velkého chodícího sněhuláka.

Organizátoři akce se navíc intenzivně starají o maximální bezpečí návštěvníků a vystavovatelů a chod veletrhu plně přizpůsobují aktuálním bezpečnostně-organizačním opatřením plynoucím z rozhodnutí Vlády ČR, aniž by utrpěl jejich komfort.

Více informací o veletrhu najdete na www.vanocnidny.cz.

Zdroj: ČTK

Prozkoumejte

Odbornik č1

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when

Více informací ⟶

Češi v Dubaji zaujali

Pavilon podle architektonického návrhu mladých českých architektů se dostal do výčtu 14 nejúžasnějších národních “stánků”. Rozhodl o tom lifestylový server Emirates Woman. Hodnocení expozice, která

Více informací ⟶
Translate »