Ladislav Šoufek –

Zakladatel a provozovatel blogu a shopu o bydlení a designu.

O tvůrci

Již od svých 6-ti let jsem se věnoval výtvarné činnosti a navštěvoval jsem řadu let základní uměleckou školu. Následně jsem absolvoval grafickou školu pod vedením ak. mal. a graf. Zdeňka Veselého, kde jsem se zaměřoval na kresbu a užitou grafiku – linoryt, litografie, grafika suchou jehlou a další grafické techniky.  Byly to moje první kroky k designové kariéře.

Zabýval jsem se designem, vytvářím jednotnou vizuální komunikaci firem – návrhy log, design webových stránek a jejich realizace, příprava veškerých firemních materiálů od vizitek až po realizaci výstavních expozic. Dostal jsem zkušenosti z reklamních agentur, využívál celou řadu ověřených partnerů pro realizaci kompletních reklamních kamnaní. A teď mám blog, kde sdílím své zkušenosti, zajímavá designová řešení a mnoho dalších. Rozvíjím svůj online obchod se svým zbožím a zbožím partnerů.

O portálu

Portál Soufek.com je postavený na mých mnohaletých zkušenostech z marketingu, obchodu a reklamy, dnes mám kolem sebe vytvořený tým specialistů, se kterými dokážeme v rámci ucelené nabídky služeb Soufek.com uspokojit  většinu požadavků našich klientů.

Na portálu je možné najít magazín s celou řadu odborných publikací, které se věnují designu a e-shop, kde nabízím produkty tvůrců, které mám rád a chcí je podporovat v jejich další práci. Snažím se o věcech přemýšlet a tvořit to, co má pro všechny smysl a prospěch.

Klíčová Fakta

Snažíme se o věcech přemýšlet a tvořit věci, které mají pro všechny smysl a prospěch

Časté Dotazy

Zde je několik odpovědí na otázky, které o našich službách dostáváme nejvíce.
Pokud jsme něco zmeškali, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

Bohužel ne, ale plánujeme zajistit dopravu na Slovensko

Ne, k objednání zboží není potřeba žádné registrace.

Kontaktovat telefonicky nebo emailem. Spojení najdete na stránkach webu.

Samozřejmě. Zboží lze reklamovat, návod a dálší informace naleznt zde. Kupující má povinnost zkontrolovat dodané zboží co nejdříve po dodání a vrátit v původním obalu.

Zboží je možné vrátit do 30 dnů od převzetí zboží. Musí být nepoškozené, nepoužívané a v původním obalu. Po obdržení zboží vám obratem zašleme peníze zpět převodem na účet.

Kontaktujte nás, vyjednáme všechny podmínky.

Zboží odesíláme do 7 pracovních dní od objednání, pak záleží na dopravní službu.

Platbu bankovním převodem, použijte ID objednávky jako variabilní symbol;  Platbu PayPal, můžete platit kreditní kartou, pokud nemáte PayPal účet.

Postupně sem budu přidávat další časté otázky a odpovědi na ně. Pokud máte nějakou otázku, neváhejte mi ji poslat na e-mail [email protected] , rád na ni odpovím.