Reklamace a vrácení zboží

Naše zásady vrácení a vrácení peněz trvají 30 dnů. Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, nemůžeme vám nabídnout plnou náhradu nebo výměnu. Chcete-li mít nárok na vrácení, Vaše položka musí být nepoužitá a ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi. Musí být také v původním obalu. Chcete-li dokončit svůj návrat, požadujeme potvrzení nebo doklad o nákupu.

Neposílejte prosím svůj nákup zpět výrobci.

Existují určité situace, kdy jsou poskytovány pouze částečné náhrady:

Náhrada

Jakmile je váš návrat přijat a zkontrolován, zašleme vám e-mail s upozorněním, že jsme obdrželi vrácenou položku. Budeme vás také informovat o schválení nebo odmítnutí vrácení peněz.

Pokud jste schváleni, bude vaše refundace zpracována a kredit bude automaticky použit na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby do určitého počtu dnů.

Pozdní nebo chybějící náhrady

Pokud jste dosud neobdrželi vrácení peněz, nejprve zkontrolujte svůj bankovní účet znovu. Poté se obraťte na společnost vydávající kreditní karty, může to nějakou dobu trvat, než bude vaše refundace oficiálně zveřejněna. Dále kontaktujte svou banku. Tam je často nějaký čas zpracování před vrácením peněz je vyslán. Pokud jste to všechno udělali a dosud jste neobdrželi vrácení peněz, kontaktujte nás na adrese [email protected].

Obchod

Položky vyměňujeme pouze v případě, že jsou vadné nebo poškozené. Pokud ji potřebujete vyměnit za stejnou položku, pošlete nám e-mail na [email protected].

Dárek

Pokud byla položka označena jako dárek při zakoupení a odeslání přímo vám, obdržíte dárkový kredit v hodnotě vašeho návratu. Po obdržení vrácené položky Vám bude zaslán dárkový certifikát. Pokud položka nebyla při zakoupení označena jako dárek, nebo dárce nechal objednávku odeslat, aby vám dal později, zašleme dárci vrácení peněz a oni se dozví o vašem návratu.

Vrácení zboží

Chcete-li produkt vrátit, pošlete jej na adresu: {physical address}. Budete zodpovědní za zaplacení vlastních nákladů na dopravu za vrácení položky. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud obdržíte refundaci, náklady na zpáteční dopravu budou odečteny z vaší refundace. V závislosti na tom, kde žijete, může trvat, než se k vám vyměněný produkt dostane, může se lišit. Pokud se vracíte dražší položky, můžete zvážit použití trackable přepravní služby nebo nákup přepravní pojištění. Nezaručujeme, že obdržíme vrácenou položku.

Několik druhů zboží je osvobozeno od vrácení.

Potřebujete pomoc? Kontaktujte nás pro dotazy týkající se vrácení peněz a vrácení zboží.