E-shop

Vítejte na našem e-shopu. Věříme, že zde naleznete dostatek inspirace, nápadů, chytrých řešení nebo potřebné vybavení, doplňky pro Váš domov nebo kancelář. 

Shromáždili jsme mnoho zajímavých produktů převážně z produkce českých výrobců a nadějných designérů, naleznete zde i výrobky známých globálních značek. 

A jak to u nás funguje? Na našem e-shopu se setkáte s dvěma způsoby prodeje:

  • naleznete zde umístěné výrobky našich partnerů, které je možné zakoupit přímo na e-shopu našeho partnera 
  • druhá forma prodeje je přímý prodej na našem e-shopu formou přidíním do nákupního košíku a dokončením objednávky přímo na našem e-shopu

Doplňky pro domácnost

Vyberte si z nejoblíbenějších kategorií produktů pro domácnost. Naleznete zde výrobky českých designérů, rovněž renomované globální zahraniční značky v nejrůznějších kategoriích.

Nejoblíbenější produkty

Marketing

Marketing je naše každodenní rutina a rádi vám pomůžeme s prodejem vašich produktů a služeb. Umíme vás podpořit v rámci našeho blogu, zprostředkovat leady v našem e-shopu nebo můžete využít kompletní prodejní zázemí našeho e-shopu ve formě zprostředkování prodeje vašich výrobků a služeb. 

Rovněž je možné využít služeb našich marketingových specialistů z komunitní platformy www.freshcrackers.cz, kteří jsou připraveni pomoci vás zviditelnit v on-line prostředí.