10+1 rada, jak zařídit pokoj pro hosty

pokoj pro hosty

Chcete, aby se u vás hosté cítili jako doma? Ukažte jim, že jsou vítáni. Napište kratičkou zprávu a položte ji na postel. Milý vzkaz jim zcela jistě vykouzlí úsměv na tváři.

2. Přikrývky navíc

Všichni víme, jak umí být počasí nevyzpytatelné. Pokud jste si vědomi toho, že je vaše návštěva zimomřivá, dopřejte jí několik hřejivých peřin navíc.

3. Stylová karafa a skleničky

Aby hosté mohli uhasit žízeň, nezapomeňte do pokoje přidat láhev s vodou a několik čistých skleniček.

pokoj-pro-hosty-voda

4. Ručníky

Hýčkejte své hosty jako v těch nejlepších lázních. Nachystejte jim čisté a nadýchané ručníky, které prodlouží jejich příjemný pocit po každém sprchování.

5. Hygienické potřeby

Kromě ručníků a osušek je vhodné nachystat také základní hygienické potřeby. Stačí mini balení šamponu, mýdla, zubní pasty a kartáčku na zuby. Pokud návštěva některou z osobních věcí zapomene, ráda využije vaší pomoci.

6. Čokoládky

Okopírujte tajemství pětihvězdičkových hotelů. Sladká pozornost ukrytá na polštáři nebo na nočním stolku představuje tu nejlepší tečku za náročným dnem.

pokoj-pro-hosty-hostitelsky-sladkost

7. Něco ke čtení

Módní časopis, noviny nebo napínavá novela ukrátí hostům dlouhé večery. Westwing tip: Abyste měli jistotu, že návštěva vámi vybranou knihu ještě nečetla, zvolte knižní novinku.

8. Květiny

Nic neprobudí pokoj pro hosty více k životu než čerstvé květiny.

pokoj-pro-hosty-svicka

9. Vonné svíčky

Příjemnou a pohodovou atmosféru navodí voňavá svíčka na nočním stolku. Co třeba svěží vůně citrusů a bílého čaje?

10. Wifi heslo

Nepostradatelná informace nejen v očích teenagerů. Nenuťte své hosty ptát se na heslo k wifi a rovnou jim ho sdělte. Ale stylově! Napište ho například na světelnou tabulku nebo na papír, který zarámujete místo fotografie.

jak zařídit pokoj pro hosty útulně

A nejdůležitější rada na závěr: Užijte si čas strávený se svými hosty naplno!

Celý článek: https://www.westwing.cz/inspiration/trendy/magazin/rady-jak-zaridit-pokoj-pro-hosty/

Prozkoumejte

Zimní zahrada

Vytvoření zimní zahrady může být kouzelným způsobem, jak využít venkovní prostor terasy i během chladných zimních měsíců. Zimní zahrady, často

Více informací ⟶