5 tipů, jak zútulnit interiér kanceláře

Pokud pracujete v kanceláři, zajisté uvítáte, bude-li příjemně vybavená a barevně sladěná. Design kanceláří je důležitý pro celkovou pohodu a dobrou pracovní atmosféru. Nevíte-li si s vybavením kanceláře rady, obraťte se na naše interiérové studio, které provádí i návrhy kanceláří. Na co se zaměřit při vybavování kanceláře? Nechte se inspirovat těmito tipy:

1. Barva místnosti

Nestárnoucí klasiku představuje bílá. Přemýšlíte-li nad jinou barvou, dejte pozor na výrazné tóny, které mohou negativně ovlivňovat kreativitu a tvůrčího ducha. Také mějte na mysli, že, pokud nejste v kanceláří sami, tak každý zaměstnanec má jiný vkus. Bílá barva navíc umožňuje lépe sladit nábytek a kancelářské doplňky.

barevné interiéry kanceláře

2. Vzdušnost

Ideální je, zvolíte-li minimalistický styl. Kanceláře přeplněné nábytkem už dávno nejsou v módě. Také pomohou velká okna, která vnesou do místnosti dostatek světla. Pokud chybí, dají se nahradit vhodným osvětlením.

3. Kancelářský stůl a křeslo

Kancelářská práce obnáší většinu času sezení u stolu a třeba i u počítače. Pak je potřeba zvolit vhodný kancelářský stůl a pohodlné kancelářské křeslo, které splňuje požadavky na zdravé sezení. Křeslo by mělo být polohovatelné a na stole by měl být dostatek prostoru nejen pro pracovní pomůcky, ale také pro ruce.

4. Přirozená zeleň

Příjemnou atmosféru navozují i květiny. Kromě toho, že produkují kyslík a pohlcují oxid uhličitý, některé druhy jsou dokonce do kanceláře vhodné. Dokáží čistit vzduch, zvyšují jeho vlhkost, pomáhají absorbovat škodliviny z ovzduší a mají relaxační a estetické účinky.

5. Vhodná kombinace umělého a přirozeného světla

Pracovní stůl by neměl být umístěný přímo proti oknu. V místnosti by mělo být centrální světlo a pak kancelářská lampa na stole, díky které máte možnost regulovat si dostatek světla na své pracovní místo.

Rádi pro vás návrhy kanceláře vypracuje a poradíme, jakou barevnou kombinaci a kombinaci doplňků nejlépe zvolit. Neváhejte nás kontaktovat

Celý článek: https://compointeriery.cz/5-tipu-jak-zutulnit-interier-kancelare/

Prozkoumejte

Zimní zahrada

Vytvoření zimní zahrady může být kouzelným způsobem, jak využít venkovní prostor terasy i během chladných zimních měsíců. Zimní zahrady, často

Více informací ⟶