Balkon jako místo stvořené pro relaxaci

Nemáte zahradu a jediným vaším venkovním prostorem je balkon? Nevadí. I takový prostor jako je balkon, totiž může být hotovou oázou klidu a pohody. Co takhle si na balkoně vytvořit příjemné a útulné místo, kde se vám bude dobře odpočívat? Chce to jen pár vychytávek a doplňků, které zajistí vytvoření poklidné atmosféry.

Pohodlné posezení je základ

Základním prvkem balkonu je zahradní nábytek nebo sestava vhodná na balkony. Podle velikosti balkonu si můžete zvolit třeba i jen pohodlné zahradní křesílko. Řešením pro malé prostory je i skládací zahradní nábytek, který po složení zabere minimum místa. Díky tomu si tak můžete dopřát i nějaké to občerstvení a budete mít kam odložit drink a rozečtenou knihu.

Butlers.cz: BOVERY Balkónový set nábytku pro 2 osoby - černáBeliani.cz: Ocelová balkonová sada v barvě burgundy FIORIDEKORHOME.CZ: Teakové skládací židle 2 ks hnědá

Nadýchané polštáře a polstrování pro maximální komfort

Potřebné pohodlí vám přinesou nadýchané polštáře a polstrování. Kromě toho, že vám zajistí maximální komfort při lenošení, stanou se i zajímavým doplňkem. Tyto prvky ve vhodně zvolených barvách zvýrazní vzhled celého prostoru a postarají se o zajímavý design.

Designová houpačka, do které se můžete uvelebit

Chcete jen tak lenošit a odpočívat? Pak nezbývá než se uvelebit do designové houpačky ve tvaru vajíčka. Díky bytelnému stojanu a konstrukci je zajištěna maximální stabilita. V této houpačce se budete cítit opravdu příjemně a pohodlně. Stačí jen zavřít oči, zasnít se a v myšlenkách se přenést třeba na oblíbené místo z letní dovolené.

Nezapomeňte také na květinové a bylinkové dekorace

Zařiďte si uprostřed města kousek vaší soukromé zeleně. O své se postarají i květiny nebo bylinky. Vytvořte si na balkonu hotovou džungli a už si ani nebudete připadat jako ve městě. Květiny celý prostor barevně vyladí a rozzáří. Bylinky vám zase poslouží třeba pro ochucení letních drinků nebo vylepšení pokrmů. Už stačí jen zvolit designové květináče a truhlíky a výsledný efekt je na světě.

Autor: InHaus.cz

Celý článek: https://inhaus.cz/clanek/1570/balkon-jako-misto-stvorene-pro-relaxaci/

Prozkoumejte

Zimní zahrada

Vytvoření zimní zahrady může být kouzelným způsobem, jak využít venkovní prostor terasy i během chladných zimních měsíců. Zimní zahrady, často

Více informací ⟶