V posledních letech jsme zaznamenali nebývalý nárůst o renovace nebo i přeměny domácností. Není divu, kvůli pandemii pobývali lidé daleko víc doma a to je donutilo přemýšlet nad tím, jak domácí prostory působí. Dřív bylo poměrně časté výběr podlahy vůbec neřešit – ve finále nešlo o kvalitu ani provedení, protože se po celé ploše pokryla kobercem. V současné době, ale trendům velí přírodní styl. I kvůli nedostatku času tráveného v přírodě se snaží lidé přenést kus přírody domů. A to nejlépe funguje právě na podlahách, které nejen dobře vypadají, ale hodí se skoro do všech interiérů.

Obraťte se na zkušenou společnost

Při výběru té správné podlahy vždy záleží na tom, jakou místnost nebo jaký prostor navrhujete. Pokud nemáte příliš zkušeností, je lepší svěřit celkový vzhled místnosti našim odborníkům, kteří vám připraví několik návrhů interiérů. Kvalitní interiérové studio s vámi projde vaše finanční limity, vaší celkovou představu o místnosti nebo preferovaný styl domova. U těchto odborníků je možné zadat požadavek jak na samostatné pokoje, renovované byty nebo i úplně od základu vytvořené návrhy novostaveb.
I u prostorů, kde se pohybuje větší množství lidí je výběr podlahy důležitý. Dřevěná podlaha navozuje útulný až domácký dojem, takže se zde lidé cítí příjemněji. V dnešní době mají dřevěné podlahy mnoho dekorů ať už světlých nebo tmavých, takže při zařizování společenského prostoru je dostatečný výběr.

realizace restaurace
Například v kancelářských prostorech je dřevo skvělý materiál, který se hodí jak do samotných kanceláří, tak i do různých showroomůzasedacích místností nebo recepcí. Interiérové studio vám tyto prostory navrhne tak, aby vypadaly co nejlépe a připraví různé varianty interiérů kanceláří. Dobré studio vám kromě návrhů pomůže i s vyklízením prostoru nebo kompletní realizací včetně stavebních prací.

Neopomenutelná je důležitost podlahy i v takových prostorech jako je restaurační zařízení. Zde je mimořádně důležitá hlavně kvalita provedení a důkladný výběr odolného materiálu, neboť počítáme s tím, že se zde bude pohybovat větší množství lidí a může také dojít k ušpinění podlahy například jídlem. Kvalitní dřevěná podlaha, která se ho interiéru hodí tento problém ale vyřeší, vhodnější jsou podlahy z masivu, který je možné po čase případně renovovat.

Ať už máte zájem o úpravu stávajícího prostoru nebo navrhnutí úplně nového podniku, je důležité začít návrhem interiéru restaurace, který doladí i ty nejmenší detaily. Na nich totiž u podniků a restaurací velmi záleží, každý podnik chce působit příjemným dojmem, aby se k němu zákazníci vraceli. Samozřejmostí je kromě návrhu i kompletní pomoc s realizací a sladěním celého interiéru do jednoho stylového celku. Celkový dojem z realizovaného prostoru je poté harmonický a to je nejdůležitější věc, kterou si klienti zapamatují.

realizace restaurace