Ing. Alice Dočkalová

Co dělám?

Navrhnu vám celý byt, dům nebo jednotlivé místnosti. Při práci kladu důraz na vaše přání a osobnost. Ze začátku se hodně ptám a naslouchám a poslouchám, co jste řekli i co jste neřekli a možná jste chtěli říct :-). Umím se na vás naladit a vytvořit interiér, kde vám bude dobře.

V návrhu netlačím na pilu a nevnucuji za každou cenu moje řešení. Bydlet v interiéru budete vy, ne já.

Co mám ráda?

Baví mě pracovat s prostorem a při navrhování počítám s každým centimetrem. Když je to potřeba, nebojím se změnit dispoziční řešení. Zároveň je pro mě velmi důležité, aby interiér dobře fungoval a nepůsobil jako přehlcený.

Ráda vymýšlím neokoukaná a netradiční řešení, jako třeba použití ocelových lanek čistě jako dekorace, i když nic nenesou. Nebo box na dříví jako krabička od sirek.

Dělá mi dobře, když od vás slyším podobné věty jako: „No to jsem ještě nikde neviděla!“ „To by mě fakt nenapadlo!“ „To je boží!“

Jak pracuji?

Mám cit pro barvy a ráda s nimi pracuji, což můžete vidět na mých realizacích. I když mám doma dvě dcery, umím navrhnout pokoje pro kluky a vím, co je to Minecraft😊.

Inspiraci nalézám v podstatě kdekoli a kdykoli. V přírodě, na cestách, v časopisech, na výstavách nebo jen tak v mojí hlavě. Mým oblíbeným malířem je Cézanne a blízký je mi Vincent van Gogh.

Vaši osobnost promítám do vašeho domova, abyste mohli cítit „Tady jsem doma. Tady je to o mně. To jsem já!“. Svojí práci mám moc ráda. Baví mě na ní spousta věcí, ale hlavně to, že pomáhám lidem zlepšit jejich život.

Chci, abyste měli radost a potěšení z proměny vašeho bydlení, aby výsledek vyjadřoval vaši lásku k sobě a cítili jste se doma šťastní…

Těším se na vás!

Podpis Alice
Bytový design
100%
Design kanceláří
0%
Design exteriérů
0%
Veřejné prostory
0%

Máte zájem kontaktovat tohoto odborníka? Vyplňte formulář, obratem se Vám ozveme.

DOČKALOVÁ INTERIERY

Štítky

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte