Karolína Barchánková

MOSS BOSS považuji za svou osobní značku, pod kterou tvořím mechové obrazy, mechové stěny či jakékoliv další mechové produkty k běžnému prodeji či zakázkové výrobě do interiérů. Prezentuje kvalitu, poctivou práci, eleganci, nadšení i profesionalitu. Do každého díla promítám kousek ze sebe sama, ať už se jedná o čistě mé kreativní pojetí či tvorbu na zakázku pro mé klienty. Proč mechový obraz, dekorace či celou stěnu? Kromě faktu, že se jedná o designéry i architekty vyhledávaný moderní prvek, který nevychází z módy a elegantně doplní jakýkoliv interiér, má mech mnoho dalších pozitivních efektů na člověka i své prostředí. Šikovnou vlastností mechu je jeho schopnost filtrace škodlivých látek ze vzduchu a dokáže tak efektivně ovlivnit kvalitu vzduchu ve své blízkosti. Kromě toho dokáže mechová stěna či mechový obraz snížit hladinu stresu, zlepšuje ovlivnit hladinu stresu, duševní zdraví, zvyšuje úroveň koncentrace a posiluje kreativitu i představivost. Proto jsou mechové obrazy i stěny nyní velmi žádané i v komerčních prostorách v rámci konceptu ,,wellbeing”. V moderním balení vám tak přináším jedinečnou kombinaci potřebného duševního relaxu s designem a luxusem kdekoliv si jen budete přát. Mechový obraz či celá stěna tak perfektně dodá punc luxusu i blahodárný efekt přírody uvnitř Vašeho domova. Podívejte se na naši nabídku nebo si objednejte mechový obraz na zakázku ještě dnes. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat, víc než ráda s vámi prodiskutuji veškeré vaše dotazy i požadavky.

Mechové obrazy | Mechové stěny | Mechové dekorace | Atypické mechové realizace do interiéru

Bytový design
100%
Design kanceláří
100%
Design exteriérů
0%
Veřejné prostory
100%

Máte zájem kontaktovat tohoto odborníka? Vyplňte formulář, obratem se Vám ozveme.

MOSS BOSS
Jsme mladá designová společnost zabývající se výrobou mechových obrazů, mechových dekorací a mechový stěn do interiérů s fokusem na nadčasový a moderní design.

Štítky

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Zimní zahrada

Vytvoření zimní zahrady může být kouzelným způsobem, jak využít venkovní prostor terasy i během chladných zimních měsíců. Zimní zahrady, často nazývané též oranžerie, poskytují příjemné

Více informací ⟶