Ksenia

Jsem Ksenia, bývalá květinářka, která objevila svou vášeň v keramice. Jsem zakladatelkou Atelier25m, kreativního prostoru, kde se ponořujeme do uměleckého tvoření a vytváříme různorodé a unikátní keramické kousky.

Atelier25m je útočištěm pro umělce všech druhů a poskytuje prostředí, kde mohou rozkvést a zdokonalit své řemeslo. Pyšníme se na podporu komunity, kde se oslavuje umělecký růst a dokonalost.

V online obchodě objevíte pečlivě vybranou kolekci mých vlastních děl, které jsem s láskou vytvořila během své inspirativní cesty v Praze. Každý kus vypráví svůj příběh a zhmotňuje hravou povahu a eleganci keramiky.

Ale kouzlo nekončí zde. Rádi vás také zveme k prozkoumání úžasných výtvorů našich talentovaných studentů. Každý kout naší keramické dílny přetéká talentem a kreativitou, kterou stojí za to obdivovat.

Processed with VSCO with ir3 preset

 

Máte zájem kontaktovat tohoto odborníka? Vyplňte formulář, obratem se Vám ozveme.

Atelier25m

Prozkoumejte

Zimní zahrada

Vytvoření zimní zahrady může být kouzelným způsobem, jak využít venkovní prostor terasy i během chladných zimních měsíců. Zimní zahrady, často nazývané též oranžerie, poskytují příjemné

Více informací ⟶