Luxusní interiér v hollywoodském stylu v Česku

Nemá sice obří rozlohu, i tak by ale zcela jistě dokázal okouzlit i celebrity z Hollywoodu. Řeč je o luxusním interiéru domu, který se nachází u nás v Česku. Noblesní atmosféru 2 koupelnám a obývacímu pokoji propojenému s kuchyní vtiskly zejména velkoformátové keramické obklady a dlažby v imitaci mramoru. I hollywoodské hvězdy často mívají ve svých domovech právě velkoformátové imitace mramoru, díky kterým pak jejich interiéry působí luxusním, až přímo ohromujícím dojmem. Na fotografiích uvidíte, že velký formát dokáže opravdové divy. Majitel domu se spolehl na exkluzivní služby dodavatele, který se specializuje na velmi luxusní obklady a dlažby. Získal také individuální poradenství, od začátku až do konce realizace se mu intenzivně věnoval pouze jeden specialista.

Fotografická prohlídka interiéru domu začíná v koupelnách, kterým dominují luxusní obklady a dlažby v imitaci mramoru. Dlažba v obou koupelnách má rozměr 120×120 cm a obklad úctyhodných 120×278 cm. Proč tak velké rozměry? Vysvětlení je jednoduché. Majitel si přál, aby koupelny působily co nejluxusněji. A platí pravidlo: Čím větší má keramický obklad či dlažba rozměr, tím atraktivnějším dojmem bude koupelna či jiná část interiéru vypadat. Na obří keramické imitaci totiž dokonale vynikne struktura mramoru.


Pohled na dům majitele zvenčí přes den

Velkoformátová imitace mramoru je v první koupelně položena také ve sprchovém koutu. Koupelna díky tomu působí sjednoceným dojmem. Nechybí zde exkluzivní vybavení – stylová vana do prostoru, designová umyvadla, baterie a další doplňky.


Noblesní nádech koupelně dodává keramická imitace mramoru s názvem Cosmopolitan

Stejnou velkoformátovou imitaci mramoru majitel zvolil také do druhé koupelny, jen v jiné barevné kombinaci. Zajímavým prvkem je zde také velkoformátový obklad v zelené barvě. Imituje vzácný mramor, který se dnes již v přírodě netěží. Keramické imitace vzácných mramorů jsou cenově dostupnější než pravý mramor. Mají také výrazně lepší vlastnosti a užitnou hodnotu.

Do koupelny, ve které je vlhko, je navíc imitace mramoru mnohem lepším řešením než pravý mramor.

Důležitou součástí této luxusní koupelny je také vybavení – vana do prostoru nebo stylové umyvadlo na desku.

Také ve druhé koupelně majitel vsadil na keramickou imitaci mramoru s názvem Cosmopolitan, je zde použit také obklad v zelené barvě

Velkoformátové keramické imitace nejen do koupelny, ale také do kuchyně a obývacího pokoje, si majitel vybral u společnosti M.B.KERAMIKA. Ta se specializuje na exkluzivní a výjimečné obklady a dlažby, mnoho „kousků“ se u jiných dodavatelů nedá sehnat.

Když majitel domu firmu oslovil a začal se zajímat o luxusní sortiment a možnosti pro svůj interiér, okamžitě získal také exkluzivní individuální služby. Od počátku komunikoval pouze s jednou specialistkou na designové zboží, která rychle řešila jeho požadavky, a to dokonce i ve večerních hodinách.


Se stylovou dlažbou imitující mramor ladí v obývacím pokoji prostorná sedací souprava v bílé barvě

Prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou je velkou pastvou pro oči všech milovníků luxusu. Celému prostoru dodává doslova hollywoodský styl velkoformátová dlažba v imitaci mramoru. Na fotografii níže si můžete všimnout, jak dokonale na velkém formátu vyniká struktura mramoru. Právě dlažba imitující mramor je tím prvním prvkem, který si zde návštěvník všimne.


Na designové velkoformátové dlažbě v kuchyni a v obývacím pokoji dokonale vyniká struktura mramoru

V kombinaci s bílým stylovým nábytkem, mramorovou deskou na kuchyňském ostrůvku nebo obkladem v imitaci mramoru za kuchyňskou linkou je výsledek stylově dokonalý a neměl by mu co vytknout ani designér hollywoodských celebrit.


Velkoformátová dlažba imitující mramor v kuchyni a obývacím pokoji se jmenuje Jewels

A jak probíhal samotný proces výběru? Zákazník komunikoval se specialistkou na exkluzivní sortiment přes chat, e-mail i telefon, dle toho, jak mu to nejvíce vyhovovalo. Na základě jeho představ mu specialistka doporučovala keramické imitace mramoru, které by se mu mohly líbit. Posílala fotografie a videa, zodpověděla i technické dotazy. Vybrané obklady a dlažby si pak byl zákazník ještě osobně prohlédnout v exkluzivním showroomu v Brně, který je zaměřený na značkové obklady a dlažby od prvotřídních výrobců, a také světoznámých návrhářů, jako je Versace, Roberto Cavalli či Armani. Vrcholem nabídky jsou ručně vyráběné mozaiky italského výrobce Sicis.

Zákazník si u firmy vybral také dlažbu na terasu a k bazénu v nádherné imitaci kamene. Dlažba má tloušťku 2 cm a je položena na terče.


Dlažba na terasu v imitaci kamene na zahradě zákazníka se jmenuje Frame

Dlažba na terasu v imitaci kamene na zahradě zákazníka se jmenuje Frame

I vy toužíte po noblesním interiéru či exteriéru? Kontaktujte se svou odvážnou představou specialisty firmy. Rádi vám ji pomohou zrealizovat. V případě, že nebudete moci navštívit brněnský showroom exkluzivních obkladů a dlažeb a sortiment si prohlédnout osobně, firma vám pošle vzorky až k vám domů. Řadě zákazníků M.B.KERAMIKA pomohla vytvořit luxusní koupelnu, obývací pokoj či ložnici pouze online bez návštěvy showroomu.

Zdroj: https://www.ceskestavby.cz/clanky/luxusni-interier-v-hollywoodskem-stylu-v-cesku-30445.html

Prozkoumejte

Zimní zahrada

Vytvoření zimní zahrady může být kouzelným způsobem, jak využít venkovní prostor terasy i během chladných zimních měsíců. Zimní zahrady, často

Více informací ⟶