Pusťte jaro do své ložnice

První sluneční paprsky, vůně čerstvé trávy. To vše charakterizuje jaro. Jak všechny tyto vjemy přenést do interiéru?

CO CHARAKTERIZUJE JARO V BYTĚ

Veselé pastelové barvy, květinové vzory, hravé skládanky pestrých polštářů, lehčí přikrývky a mnohem více světla, tak by se pravděpodobně daly charakterizovat ložnice, ve kterých se odráží jarní nálada a pohoda. Znovu přicházející energie probouzejícího se jara nám dodává sílu k nejrůznějším změnám, které můžeme provést nejen sami na sobě, ale i v našich interiérech.

TEXTILIE HRAJÍ HLAVNÍ ROLI

První, co nás napadne, je jistě změna textilií, které hlavně v ložnicích hrají jednu z hlavních rolí. Nový pohádkově krásný design s veselými barvami, aby barvy štěstí a jara vstoupily co nejdříve do našich ložnic. Někdy je to zkrátka a dobře všechno o barvách a jaro je toho důkazem. Stejně tak jako jaro v přírodě předvádí celou paletu barev květů a nejrůznějších odstínů svěží zeleně, tak i naše ložnice mohou předvést celou plejádu barev a odstínů. Například svěží zelenou v kombinaci s barvou malin, třeba právě tahle barevná kombinace vás chytne za srdce.

KVĚTINOVÉ POTISKY

Ozdobte svou ložnici květinovými potisky a uměleckými díly ztvárňujícími rovněž květenu. Právě ty vaší ložnici umožní vypadat svěže a krásně. Nejsou snad právě květiny jedna z nejkrásnějších věcí, kterými se dá zdobit prakticky cokoli? V různých formách, barvách a vzorech můžete začlenit tyto květinové potisky do každého druhu textilu, který v ložnici využíváte.

LOŽNICI DĚLÁ POSTEL

Pokud se vám líbí méně běžný vzhled ložnice, pak si možná oblíbíte různé kreativní návrhy čela postele, netradiční nábytek ve stylu shabby chic anebo celkové romantické ladění této místnosti. Když už mluvíme o ložnici, pak nejdůležitější věc je zde postel, což je naprosto pochopitelné. Ano, postel je nejdůležitější věc, která může dát zcela jiný vzhled celé ložnici. Nejsou to tedy jen barvy, vzory a textil, a právě na to myslete, pokud si zrovna zařizujete byt.

Celý článek: https://www.living.cz/pustte-jaro-do-sve-loznice/

Sdílejte nás na sociálních sítích:

Rady, tipy a inspirace

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Výstava “Perennials”

18.05 – 16.06.2023 Vernisáž 18.05 od 19:00 Kurátor: Radek Wohlmuth   Vytvarkině: Kateřina Ondrušková Autorkou již třetího projektu PLATFORMY 15 je Kateřina Ondrušková (1991), představitelka

Více informací ⟶